Locatie
Escape room 013 Tilburg
Deze locatie is (nog) niet beoordeeld
Op basis van 10 reviews
Laatste Reviews
Super Spannend en Fantastisch Gehost
Dit Modulair opgezette Escape-House (bij verschillende aantal spelers kunnen ze kamers bij en afkoppelen) zit zo goed in elkaar!! De sfeer is pakkend en soms zelfs schrikwekkend :) Wij zijn ruim op tijd buiten geraakt. Het was wel ERRUG warm!!
Gespeeld door Jerry de Vos op 20 oktober 2019 (had toen 10 Escape Room(s) gespeeld)
Totaal beoordeling5 / 5Prijs/kwaliteit verhouding5 / 5Ervaring, sfeer en puzzeltypes5 / 5Locatie(mogelijkheden), ontvangst en extra's5 / 5Wat een super gave en spannende ervaring!
Spanning alom! Deze escaperoom is echt gaaf! Ik kan alleen maar aanraden om deze zelf te gaan doen! Have fun!
Gespeeld door Bregje op 20 oktober 2019 (had toen 0 Escape Room(s) gespeeld)
Totaal beoordeling5 / 5Prijs/kwaliteit verhouding5 / 5Ervaring, sfeer en puzzeltypes5 / 5Locatie(mogelijkheden), ontvangst en extra's5 / 5Een ongelooflijk gave ervaring
Leuk ontvangst en een te gekke locatie. Een goede mix van spanning en spel. Echt een aanrader!
Gespeeld door Christel op 20 oktober 2019 (had toen 0 Escape Room(s) gespeeld)
Totaal beoordeling5 / 5Prijs/kwaliteit verhouding5 / 5Ervaring, sfeer en puzzeltypes5 / 5Locatie(mogelijkheden), ontvangst en extra's5 / 5Grote spannende kamer!
Ben zelf niet zo van de recensies en heb al enkele rooms gespeeld maar de goede sfeer in deze room is de moeite waard om te delen. Eerder jaren geleden met een vrijgezellenfeest in deze escaperoom geweest. Nu met mijn collega’s. Omdat ik deze room al eerder gespeeld had was ik deze keer te gast in de controlroom en kon ik meekijken. Ik moet zeggen dat ik toen al onder de indruk was maar ondanks dat ik het spel al kende was ook nu weer alles van begin tot einde supergaaf en spannend. De voordeur gaat pas open op de afgesproken tijd, we moesten daarom even in de regen wachten maar eenmaal binnen is het GAME-ON. Omdat er maar 1 kamer is is er ook geen andere groep in het pand. Alle aandacht is daarom persoonlijk op de groep gericht. Duidelijke en uitgebreide uitleg voordat je het spel in mag. En eenmaal binnen …… (ik ga niet spoilen).
Maar verwacht niet dat je een kamer binnen gaat. Dit is groots. Deze aardige gasten hebben een geheel eigen visie over hoe hun spel moet lopen en dat maakt deze room tot iets speciaals. Alles zit goed in elkaar. Alles klopt van begin tot eind. Leuke games, opbouwende spanning, effecten. En sowieso het einde is grandioos. En als je denkt dat het over is dan heb je het mis. Met de hele groep kijk je terug naar je game. Van het begin tot het einde een top-uitje, daar zorgen deze kerels goed voor!Gespeeld door Edwin Ansems op 31 augustus 2019 (had toen 5 Escape Room(s) gespeeld)
Totaal beoordeling5 / 5Prijs/kwaliteit verhouding5 / 5Ervaring, sfeer en puzzeltypes5 / 5Locatie(mogelijkheden), ontvangst en extra's5 / 5De dochter van de slager
We hadden hoge verwachtingen van deze kamer en we vonden het heel leuk dat we eindelijk met een grotere groep samen konden. Eindelijk hadden we zieken en waren we met zes. De hele enthousiaste recensies begrijp ik niet helemaal. Wij hadden verwacht dat we continu druk zouden zijn, in verschillende ruimtes. Het bleek dat we toch veel als groep bij elkaar bleven en we liepen elkaar in de weg. We voelden ons af en toe nutteloos. De hints bleken geen hints maar algemene aanwijzingen en dat vonden wij irritant. Er zijn nog wat puntjes, maar daar kan ik niks over zeggen zonder te spoileren.
Gespeeld door Charlotte op 11 mei 2019 (had toen 11 Escape Room(s) gespeeld)
Totaal beoordeling3 / 5Prijs/kwaliteit verhouding3 / 5Ervaring, sfeer en puzzeltypes3 / 5Locatie(mogelijkheden), ontvangst en extra's3 / 5
Lees alle reviews
Schrijf zelf een review
1 kamer(s) ga naar kamers
Juliana van Stolbergstraat 8, Tilburg
Juliana van Stolbergstraat 8,
Tilburg
Direct doen
Online boeken
Website bezoeken
Nu bellen
Stuur een e-mail
Bekijk op TripAdvisor
Bekijk op Facebook
Bekijk op Twitter